رشد روزافزون تکنولوژي, ارتباطات و به تبع آن تجارت الکترونيک در سالهاي اخبر باعث تسهيل معاملات اقتصادي و صرفه جويي در هزينه هاي رايج گرديده است. اگرچه اين پيشرفتها عمدتا در کشورهاي غربي به وقوع پيوسته اما جوامع در حال توسعه، نظير ايران با دارا بودن جمعيتي جوان و رشد سريع کاربران اينترنتي، داراي پتانسيل بالايي جهت پياده سازي سيستمهاي مکانيزه و الکترونيکي به جاي روشهاي کم بازده و سنتي مي باشند.

 

 

در همين راستا سايت تبليغاتي ماهانه  با هدف استفاده از تکنولوژي روز در امر بازاريابي و تجارت الکترونيکي فعاليت خود را آغاز نمود. در طراحي اين سايت سعي شده است با استفاده از طراحي ساده و در عين حال مدرن و استفاده از تکنولوژي سرورهاي مجتمع (Clustered Servers) براي سرعت بالا و امنيت اطلاعات ذخيره شده و ارسالي، کيفيت سرويس ارائه شده در بالاترين حد ممکن باشد.

 

 

ايده اصلي اين سايت استفاده از روشهاي نوين بازاريابي و معرفي کالاها و خدمات از طريق اينترنت مي باشد. به اين ترتيب، کليه اشخاص حقيقي و حقوقي در هرجاي ايران مي توانند با درج آگهي در اين سايت، ضمن صرفه جويي در هزينه و امکان استفاده از سرويس راحت و بي دردسر، کالاها و خدمات خود را، به صورت بهينه به هزاران بازديد کننده معرفي کنند و يا کالاي مورد نياز خود را با کمترين هزينه خريداري کنند. بدين ترتيب با استفاده از اين روش نوين، علاوه بر کاهش سفرهاي درون شهري و صرفه جويي در وقت، امنيت داد و ستد و امکان يافتن بهترين گزينه موجود در معاملات به راحتي ميسر خواهد بود.

 

 

اميد است راه اندازي اين سايت گامي در جهت ارائه خدمات مناسب به شما کاربران گرامي باشد. انتقادات و پيشنهادهاي سازنده شما مشوق و راهنماي ما در ارائه خدمات بهترخواهد بود. ديدگاههاي خود را از طريق آدرس info@mahaneh.com براي ما بفرستيد.

 

موفق باشيد